Toosba’ya hoş geldin

Bookmark Nedir?
Web üzerinden sıkça bağlandığımız servislere ait URL satırlarını saklamamımızı, böylece tek seferde o uzun URL satırını yazmadan ilgili servise erişmemizi olanaklı kılan bir özelliktir.
Toosba Kişisel Bookmark Nedir?
Günlük kullandığınız linkleri sadece sizin görebileceğiniz bir alanda depolar. Bu şekilde her yerden linklerinize erişebilirsiniz.
Toosba Story Nedir?
24 saat içinde silinebilen link paylaşma sitesidir. Her üye internette gördüğü ve hoşuna giden siteleri paylaşmak için burayı kullanır. Bu şekilde sosyal bir bookmark kullanmış olur.
Toosba Profil Nedir?
Sosyal profildir. Tüm sosyal hesaplarınızı tek bir adreste birleştirmenize yarar. Örneğin 1000 kartvizit bastırdınız Twitter adresinizi yazdınız ve bu kartvizitleri 1000 kişiye dağıttınız. Ancak Twitter adresiniz hacklendi veya bir sıkıntı çıktı. O zaman bu kartviziti dağıttığınız 1000 kişiden tek tek toplayıp yeni Twitter adresi olan kartvizitinizle mi değiştirmek istersiniz? Yoksa kartvizitinizde Toosba Profili yazıyorsa ve Twitteriniz hacklendiyse sadece Toosbaya girip Twitterinizi güncelleyerek 1000 kişi derdinden kurtulmak mı istersiniz?